Nejčastější dotazy

Od kolika let můžeme tvořit?

Bobobox je určen pro děti od 3 do 8 let. Mladší děti, budou potřebovat větší pomoc od rodičů.

Za jak dlouho po zaplacení mi Bobobox zašlete?

Box doručujeme do 5 pracovních dnů po zaplacení. Uděláme vše proto, abyste mohli tvořit co nejdříve. Přesné datum vám samozřejmě ještě napíšeme.

Jak velká asistence se od rodičů očekává?

Krabice sestavujeme tak, aby obsahovaly jak aktivity, které dítě zvládne zcela samo, bez pomoci dospělého, tak i ty složitější. Šikovnější a starší děti zvládnou většinu aktivit samy, rodič může pouze dohlížet. Naším motem při vytváření boxů je „Abyste u vyrábění stihli i navařit“ ☺.

 

Nestíháme vyrábět nebo jedeme pryč, co teď?

Bobobox má přinášet radost a zábavu, takže hlavně žádné stresy ☺. Napište nám a my vám upravíme frekvenci předplatného dle potřeby, nebo si dáte měsíc pauzu.

Jak můžeme za box zaplatit?

Boxy posíláme na dobírku, nebo bankovnim převodem na účet FIO.

 

Kdy Bobobox vychází?

Na příběhy skřítka Boba se můžete těšit vždy první týden v měsíci.

 

Nebudeme jen vystřihovat z papíru?

Určitě ne, v každém boxu se můžete těšit na 6 různých aktivit, díky kterým si vaše ratolesti vyzkouší práci s různými výtvarnými hmotami a materiály, jako jsou dřevo, papír, látky apod. Občas budete malovat, jindy navlékat na šňůrku housenku kuličku po kuličce nebo dělat pokusy. Každý box je jiný.

 

Jak funguje interaktivní příběh?

Aktivity v boxu přímo navazují na příběh skřítka Boba. Z něj vychází úkoly, které děti plní, a tím skřítkovi a jeho kamarádům pomáhají.

 

Můžeme do příběhu naskočit v průběhu roku?

Určitě ano, příběhy na sebe nenavazují, s Boboboxem lze tedy začít kdykoliv.

 

Co když se nám nebude líbit téma Boboxu z předplatného?

Doufáme, že se to nestane ☺. Přesto posíláme několik dní před odesíláním nového boxu našim předplatitelům e-mail s informací, na jaké téma se tentokráte mohou těšit. Stačí nám pak odpovědět, že chcete tento box vynechat. O svou krabici samozřejmě nepřijdete, prostě vám předplatné o měsíc posuneme.

 

Od kolika let můžeme tvořit?

Bobobox je určen pro děti od 3 do 8 let. Mladší děti, budou potřebovat větší pomoc od rodičů.